TR | EN

HAKKIMIZDA

2007 yılında Bursa ‘da, 1998 yılından beri içinde olduğumuz mutfak dolabı kapak profilleri üretiminde deneyimli ve donanımlı kadromuzla kurulduk. Kapak profili üretim hattını süpürgelik imalatına çevirerek ‘purmelt’ blok tutkal kullanıp üstün tutunma kuvveti ve dayanıma sahip finish folyo kaplamalı mdf süpürgelik imalatına başladık.

Sektörde, kaliteli ürün ve anlayışlı hizmet esasıyla kısa sürede yaygın bir bayi ağı oluşturduk. Gelen talepleri karşılayabilmek maksadıyla 2011 yılında yeni fabrikamıza taşındık.

1800m² kapalı alan, 300m²açık alan ile, üretim kapasitemizi artırarak yeni yerimizde de müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün öncelikli çalışmalarımıza devam ettik. İstisnasız her sene, makine parkurumuzu yeniledik ve gelecek yıllarda da aynı doğrultuda devam edebilmeyi hedefliyoruz.

2015 yılından itibaren iki vardiya çalışmaya geçiş yaptık ve yıllık üretim kapasitemiz yedi milyon metretül üzerinde seyretti.

Finish folyo kaplı süpürgeliklerimizde 63 renk ve 6 farklı model, PVC kaplı süpürgeliklerimizde 4 farklı renk ve 5 ayrı modelle müşterilerimize standart hizmetlerimiz dışında belli metrajların üzerinde özel model ve renklerde de ürün ve hizmet sunmaktayız.

Bizler, Aksüper Süpürgelik olarak kaliteli ürün ve anlayışlı hizmet prensibimizle sektörümüze yenilikler ve güzellikler katarak çevremizle dost bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.